Zarządzanie Inwestycjami

Naszym celem jest przeprowadzenie Inwestora, w najbardziej dla niego korzystny sposób, przez cały proces budowlany, począwszy od prac projektowych po oddanie obiektu do użytkowania. Doświadczenie jakie posiadamy pozwala przebrnąć przez wszystkie etapy budowy z zachowaniem zasady uzyskania maksymalnych efektów przy minimalnych nakładach inwestycyjnych.

W zależności od oczekiwań, wielkości oraz rodzaju inwestycji proponujemy następujące rozwiązania w zarządzaniu Państwa Inwestycjami Budowlanymi

- Kierownik Budowy

Obowiązkowy uczestnik każdego procesu budowlanego objętego postępowaniem o uzyskanie pozwolenia na budowę. Szczegółowy zakres praw i obowiązków kierownika budowy określa ustawa Prawo Budowlane. W szczególności kierownik budowy odpowiada za przeprowadzenie prac budowlanych zgodnie z projektem, pozwoleniem na budowę, przepisami, Polskimi Normami oraz sztuką budowlaną.

- Zastępstwo Inwestycyjne

Pełniąc funkcję Inwestora Zastępczego wykonujemy czynności w Państwa zastępstwie, mając na celu sprawne, optymalne finansowo i terminowo, przeprowadzenie procesu budowlanego. Jest to szczególnie wygodna forma zarządzania z punktu widzenia Inwestora. W zależności od ustaleń kierujemy procesem inwestycyjnym w Państwa imieniu w zakresie:

  • ubieganie się o uzyskanie niezbędnych pozwoleń i uzgodnień
  • sporządzenie harmonogramu oraz budżetu przedsięwzięcia
  • udział w wyborze wykonawców
  • organizacja narad budowy
  • koordynacja pracy Inspektorów Nadzoru
  • wybór najkorzystniejszych ofert dostawców oraz zamówienia materiałów
  • organizacja pracy podwykonawców
  • kontrola zakresu i jakości prac, kosztów oraz harmonogramu
 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.cmd.net.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.