Opinie techniczne

Oferujemy wykonanie opinii technicznych stanu technicznego budynków dla różnych celów. Najczęściej wykonywane są opinie na potrzeby rozbudowy, remontu, stwierdzenia stopnia zużycia budynku oraz jego przydatności do użytkowania. Szczególnie cenne są opinie, które mają na celu stwierdzenie stanu obiektu budowlanego przed podjęciem decyzji o jego kupnie. Znajomość stanu technicznego  pozwali na dokonanie świadomego zakupu. Koszty opinii są niewspółmiernie niskie w porównaniu do ewentualnych strat kupującego w przypadku ujawnienia się nieprzewidzianych wad.

Każda opinia poprzedzona jest rzetelną wizją lokalną przeprowadzoną przez uprawnione osoby oraz przy użyciu niezbędnych urządzeń pomiarowych. Inżynierskie doświadczenie CMD zarówno w płaszczyźnie wykonawstwa jak i zarządzania procesem budowlanym zapewnia pełne spojrzenie na aspekty stanu technicznego budynków.

Nasze opinie zawierają kompleksową ocenę poszczególnych elementów obiektu budowlanego oraz szereg zaleceń niezbędnych do doprowadzenia budynku do pożądanego stanu technicznego. Proponowane rozwiązania zawsze są konsultowane ze zleceniodawcą oraz dostosowane do jego oczekiwań oraz możliwości inwestycyjnych. Na życzenie klienta wykonujemy również kalkulację robót budowlanych wskazanych w opinii.

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.cmd.net.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.