Okresowe przeglądy budynków

Świadczymy usługi w zakresie wykonywania przeglądów technicznych budynków rocznych oraz pięcioletnich w następujących branżach:

  • konstrukcyjno – budowlanej
  • sanitarnej
  • elektrycznej
  • kominiarskiej

Przeglądy wykonywane są przez stałą i doświadczoną grupę Inżynierów oraz specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia. Każdy przegląd, jeśli zaistnieje taka konieczność, może zostać uzupełniony o analizę termowizyjną. 

Na życzenie Zleceniodawcy wykonujemy kosztorysy inwestorskie zawierające roboty budowlane określone w zaleceniach protokołu.

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.cmd.net.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.