O firmie

Firma CMD zajmuje się kompleksową obsługą budowlanych procesów inwestycyjnych. Nadrzędnym celem CMD jest pełne zadowolenie naszych klientów. Doświadczona kadra inżynierska i stała baza wyspecjalizowanych firm wykonawczych pozwala nam zapewnić najwyższą jakość usług.

Działalność firmy dzieli się na dwie sfery:

- Construction Management – usługi w zakresie doradztwa, zarządzania, inżynierii oraz realizowania projektów w sektorze budownictwa lądowego.

Misją CMD jest realizacja procesu inwestycyjnego z zachowaniem zasady uzyskania maksymalnych efektów przy minimalnych nakładach inwestycyjnych. Zespół inżynierów, którymi dysponujemy posiada duże doświadczenie, wiedzę i umiejętności niezbędne do przeprowadzenia procesu inwestycyjnego w sposób zoptymalizowany i przynoszący największą efektywność. Swoje zadania realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, dbając o powodzenie inwestycji i satysfakcje klienta.

- Development – kreowanie nowych przestrzeni mieszkalnych.

Celem przyświecającym każdej inwestycji CMD jest stworzenie przestrzeni o wyjątkowych walorach estetycznych oraz lokalizacyjnych. Wysmakowana estetyka oraz niepowtarzalny charakter naszych projektów stanowi o nowej jakości jaką wprowadzamy w pojęcie przestrzeni mieszkalnej.

Zapraszam do współpracy
Łukasz Królak

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.cmd.net.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.