Przy Wierzbowej - Lokalizacja

Osiedle Przy Wierzbowej znajduje się w centralnej, a jednocześnie spokojnej części Gowarzewa. Domy usytuowane są w sąsiedztwie malowniczego, zabytkowego parku z pięknym starodrzewiem.

Niewątpliwym atutem lokalizacji jest szybkie połączenie Gowarzewa z Poznaniem. Dojazd samochodem do Ronda Rataje zajmuje około 20 min. Przystanek komunikacji miejskiej znajduję się około 600 metrów od ul. Wierzbowej, a droga do Ronda Rataje autobusem zajmuje 30 minut. 

Odległości i czasy dojazdu:

Przystanek autobusowy – 350  metrów

Sklep Dino – 900 metrów

Przedszkole w Gowarzewie – 5 min.

Zespół Szkół w Kleszczewie – 6 min.

Zespół Szkół w Tulcach – 8 min.

Droga Ekspresowa S5 – 6 min.

Swarzędza – 7 min.

Poznań – 15 min.

 

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.cmd.net.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.