lokalizacja

Domy Przy Morelowej położone są w Swarzędzu, zaledwie 800 metrów odgranicy Poznania,w malowniczej lokalizacji, otoczone zielenią i swarzędzkimi stawami

Wygodna dwupasmowa trasa Warszawa–Berlin zapewnia ekspresowe połączenie z centrum Poznania. Jednocześnie położenie inwestycji umożliwia dostęp do pełnej i bogatej infrastruktury Swarzędza.

Ze względu na bliskość terenów zielonych i  rekreacyjnych, tj. stadnina koni, jezioro, basen, lodowisko, centrum sportowe, jest to doskonałe miejsce dla osób aktywnie spędzających czas. Sąsiedztwo szkół oraz przedszkoli stwarza też doskonałe warunki dla rodzin z dziećmi. 

 

 

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.cmd.net.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.