Generalne wykonawstwo

 

Najbardziej kompleksowe rozwiązanie z punktu widzenia inwestora. Jako generalny wykonawca robót budowlanych  przyjmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z przeprowadzeniem procesu budowlanego włącznie z ustanowieniem kierownika budowy. W tym wypadku rola inwestora ogranicza się do kontroli i odbioru poszczególnych etapów robót, a docelowo gotowego obiektu budowlanego.

Wysoką jakość naszych usług potwierdzają referencje i zadowolenie naszych klientów.

Ogromną wagę przykładamy do zoptymalizowania procesu budowy oraz dostosowaniu  technologii do oczekiwań Inwestora. Przed zawarciem umowy zawsze precyzyjnie  określamy zakres robót oraz rodzaj stosowanych materiałów i rozwiązań. Roboty budowlane wykonywane są pod stałym nadzorem kadry inżynierskiej. Grupa zaufanych pracowników oraz firm podwykonawczych pozwala na sprawne przeprowadzenie robót zawsze w najwyższej jakości. Wszystkie umowy zawierane z firmą CMD zawierają ryczałtowe – niezmienne wynagrodzenie oraz szczegółowy harmonogram wykonania prac.

Optymalne zarządzanie budową oraz ciągle negocjowane ceny materiałów budowlanych sprawiają, że koszty naszych usług w zakresie generalnego wykonawstwa pozostają na racjonalnym poziomie. Uwzględniając przepisy podatkowe, niejednokrotnie okazuję się, że budowa domu z firmą CMD jest korzystniejsza finansowo niż budowa „na własną rękę”. Wynika to z faktu, że decydując się na budowę domu przez generalnego wykonawcę cała usługą jest obciążona 8 % podatkiem VAT. Kupując materiały we własnym zakresie zapłacimy za nie wartość obejmującą 23 % podatek VAT. Poniżej przedstawiamy wykres porównawczy kosztów budowy przykładowego domu o wartości 350 tys. zł netto. Kolorem czerwonym przedstawiono koszty budowy na „własną rękę”, kolorem niebieskim koszty budowy z firmą CMD. Zysk wykonawcy jest dla Inwestora rekompensowany korzyściami podatkowymi.

Reasumując inwestor korzystając z usługi generalnego wykonawstwa CMD zyskuje:

  • produkt w niższej cenie
  • 3 – letnią gwarancję na wykonane prace
  • obsługę inżynierską
  • dodatkowo oszczędza czas niezbędny na organizację budowy

 

Odpowiednie i precyzyjne przygotowanie umowy o roboty budowlane pozwala na sprawne przeprowadzenie szczegółowego ustalenia zakresu robót, wyboru technologii oraz materiałów budowlanych.     

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.cmd.net.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.